درباره ما

زوبین سرمایه در سال 1394 با هدف ارائه خدمات مشاوره و آموزش بازرگانی و سرمایه گذاری به فعالان و تمام کسانی که به تازگی تصمیم به انجام فعالیت های بازرگانی بین المللی و سرمایه گذاری گرفته اند، تاسیس شده است. یکی از مشکلات فعالان تجاری و بازرگانان در انجام مراودات تجاری بین المللی در اختیار نداشتن دانش لازم و یا نیروی متخصص برای برقراری ارتباطات تجاری هدفمند و طولانی مدت می باشد. بسیار مشاهده شده است که فقدان دانش در این زمینه منجر به سوء برداشت از مکاتبات تجاری بین المللی شده و زیان هایی از قبیل زیان های مالی، ورشکستگی، و قطع روابط تجاری با همتای خارجی که به حتم مخرب ترین پیامد آن می باشد شده است.

دپارتمان بازرگانی زوبین سرمایه:

دپارتمان بازرگانی زوبین سرمایه با استفاده از نیروی متخصص و کارآزموده و با استفاده از دانش به روز اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه کلیه نامه نگاری های تجاری در سطح استانداردهای جهانی و در کوتاهترین زمان و همچنین برگزاری دوره های آموزشی مکاتبات و مکالمات تجاری بین المللی به منظور ارتقای دانش بازرگانی بین المللی نموده است. از دیگر خدمات زوبین سرمایه ارسال مترجم برای همراهی و مساعدت تیم بازرگانی در جلسات و نشست های تجاری می باشد.

دپارتمان سرمایه گذاری زوبین سرمایه:

دپارتمان سرمایه گذاری زوبین سرمایه همچنین، مفتخر به ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و برگزاری کارگاه ها و دوره های تخصصی و کاربردی به کلیه افرادی که مایل به فراگیری توانمندی های لازم برای بررسی فرصت های سرمایه گذاری و یا بهبود و ارتقاء سطح دانش مالی و سرمایه گذاری خود هستند، می باشد.